هدیه خبرنگاران مازندران در مثلث برمودا؟؟!!

پایگاه خبری تحلیلی دریانیوز : موضوع هدیه روز خبرنگار در مازندران از حکایت هایی است که می‌توان در کتاب گینس ثبت کرد.

به گزارش تحلیل رویدادهای دریانیوز پاس کاری این مبلغ هدیه ناچیز به خبرنگاران مظلوم اما با صلابت مازندران دل هر منصفی را به درد می‌آورد.

مثلثی که می‌بایست طی ماههای گذشته یک موضوع ساده را حل می‌کرد اما آنقدر دست روی دست گذاشت تا صدای برخی از خبرنگاران زحمت کش مازندران را در آورد.

از تاریخ ١٧ مرداد ماه که مصادف با روز خبرنگار است و در آن روز به رسم سالیان گذشته مراسمی برای تقدیر از زحمت کشان عرصه خبر و اطلاع رسانی برپا می شود ماهها گذشته و تنها چند دو هفته به پایان سال ٩٤ مانده است.

ماهها از قول و وعده هدیه به خبرنگاران مازندران توسط مسئولان می‌گذرد اما تا این لحظه هیچ خبری از آن نیست.

به رسم سالهای گذشته هدایایی برای روز خبرنگار برای اهالی رسانه در نظر گرفته می‌شود اما امسال ارگان های مسئول در این رابطه پاس کاری عجیب و غریبی برای اینکار انجام می‌دهند پاس کاری که کسی از آن سر در نمی‌آورد مثل پاس کاری رویایی رونالدو ، مسی و نیمار…

یک مسئول اعلام می‌کند که اعتباری به دستش نرسیده است دیگری می‌گوید اعتبار رسیده و قرار است به حساب خانه مطبوعات واریز شود
آن یکی می‌گوید اعتبار هنوز واریز نشده است.دیگر مسئولی وعده می‌دهد سه روزه اعتبار را جذب و به حساب خبرنگاران واریز می‌کند.

بالاخره شلم شوربایی در این موضوع درست شده و کسی پاسخگوی خبرنگاران زحمت کش و نجیب و مظلوم مازندران نیست.

اینک در پایان سال چه خوب بود مسئولان خانه مطبوعات بجای مصاحبه علیه هم با هم افزایی و همدلی در صدد مشکلات خبرنگاران بر می‌آمدند.

به مسئولان ذیربط توصیه می‌شود از نجابت خبرنگاران سوء استفاده نکنند.خبرنگاران محتاج کارتهای هدیه صد یا دویست هزار تومانی شما نیستند اما یادشان باشد اگر بخواهند با شخصیت شان بازی کنند و آن را به سخره بگیرند درس مناسبی به خاطیان خواهند داد.

دوستی پس از اینکه متوجه شد هنوز هدیه روز خبرنگاران استان به آنها تقدیم نشده است به مزاح گفت شاید در مثلث برمودای استانداری مازندران ،خانه مطبوعات مازندران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گم شده و تقاضای ویدئو چک کرده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.