«کلاردشت» شهرستان ویژه گردشگری می‌شود

فرماندار کلاردشت با اشاره به ظرفیت‌های بکر گردشگری در منطقه، گفت: با نظر معاون گردشگری سازمان گردشگری کشور، کلاردشت به زودی شهرستان ویژه گردشگری کشور می‌شود.

فیروز صادق در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: آرامش و امنیت امروز کشورمان را مدیون مجاهدت و فداکاری امام(ره) و شهدای گرانقدر هستیم که باید با خدمت صادقانه به مردم از این دستاوردهای ارزشمند حراست و پاسداری کنیم.

وی افزود: افتتاح پروژه آسفالت روستایی، افتتاح دهیاری‌ها و پروژه آسفالت عباس‌آباد به کلاردشت از طرح‌های مهم این  شهرستان در هفته دولت است.

فرماندار کلاردشت تصریح کرد: اعتبار پروژه آسفالت سطح شهر کلاردشت از طریق فرمانداری تأمین و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

صادق  با اشاره به اینکه در این  هفته کلید خانه یکی از مددجویان کمیته امداد اهدا می‌شود, گفت: برای افتتاح پروژه‌های هفته دولت، 15 میلیارد تومان اختصاص یافت.

وی افزود: کلاردشت شهرستانی جدیدالتاسیس بوده که نیازبه توجه ویژه دارد و آسفالت راه‌های روستایی؛ توسعه و تجهیز بیمارستان در حوزه  بهداشت و درمان  از ضروریات مورد پیگیری این شهرستان است.

فرماندار کلاردشت گفت: دیداری که با معاون گردشگری کشور داشتیم، مقرر شد که کلاردشت به عنوان  شهرستان ویژه گردشگری در کشور معرفی شود.

وی بیان کرد: این شهرستان از  ظرفیت‌های خوبی برخوردر است که باید با برنامه‌ریزی دقیق تر برای ساخت هتل، شهربازی و فروشگاه اقدام کنیم.

صادق افزود: طبق بازدید مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان از این  شهرستان، قرار شد شهرک صنعتی پاک (بدون آلاینده) در این شهرستان ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.