چرا آیت ا… طبرسی از دولت انتقاد دارد؟

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه دولت باید زمینه امنیت، عدالت و رفاه مردم را فراهم کند، گفت: دولت مشکل اشتغال جوانان را برطرف کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های امروز نمازجمعه ساری، اظهار داشت:  توجه به معقوله  حجاب  که در روایت و آیات به آن اشاره شده باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و یاد خاطره شهیدان باهنر و رجایی، افزود: در این هفته مسولان استان باید عملکرد دولت را برای تنویر افکار عمومی بازگو کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران به مسئله توریست و مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت: خسارت‌های که ما از توریست دیدیم اخیرا کتابی نوشته شده که 17 هزار شهید تروریستی داریم و آنها توسط منافقین کوردل به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه کشور ما 17 شهید ترورست دارد به آن تروریسم می‌گویند، تصریح کرد:  اسرائیل مردم بی‌گناه  و مومن را می‌کشد ولی به آن ترورسیم نمی‌گویند.

طبرسی با بیان اینکه مردم سوریه و لبنان می‌خواهند مستقل باشند، تصریح کرد: ملتی که می‌خواهد روی پای خود بیاستد و نمی‌خواهد زیر پای استکبار برود.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: اگر شهید رجایی و باهنر به شهادت رسیدند گناهی نداشتند و تنها گناه آنها این بود که می‌خواستند مستقل زندگی کنند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با هئیت دولت اشاره کرد و گفت: دولت باید زمینه امنیت، عدالت و رفاه مردم را در جامعه تامین کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: ارتقای اقتصادی و فرهنگ دینی باید در دستور کار دولت‌مردان قرار گیرد.

طبرسی کاهش تورم و مسئله مذاکرات را از دست آوردهای دولت تدبیر و امید دانست و گفت: استاندار مازندران به عنوان نماینده دولت در استان باید برنامه دولت را در استان پیاده کند.

وی  با بیان اینکه با این وضع امنیت و رفاه نسبی در استان داشته باشیم، افزود: از دولت که دیر به استان سفر می‌کند ما انتقاد داریم.
طبرسی با بیان اینکه  بخش خصوصی باید برای سرمایه گذاری به  دولت کمک کند، افزود:  سیاست اقتصاد مقاومتی  برای برون رفت از تحریم در استان نهادینه شود.
وی با بیان اینکه مهار اب‌های سطحی کار دشواری است، افزود: اگر اشتغال جوانان حل شود خیلی از مشکلات جامعه برطرف می‌شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان ایکه طرح خروج پادگان ساری از سال 67 پیگیری و مکاتباتی کردیم تا از شهر خارج شود، افزود: شهردار موفق ساری نیز این خدمت بزرگ را  مانند خدمات دیگر وی به شهروندان ساری در استان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه استاندار، فرماندار، شهردار و شورای شهر ساری در طرح خروج پادگان از شهر ساری مشارکت کردند، تصریح کرد: وحدت و انسجام در شورای شهر و شهرداری ساری سبب رشد و توسعه مرکز استان شد.

طبرسی با اشاره به افتتاح پروژه‌های متعدد در هفته دولت در استان، افزود: دولت باید زمینه اشتغال جوانان را در استان مازندران فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.