وعده فرماندار چالوس به بانوان

فرماندار چالوس:

پارک ویژه بانوان در چالوس ایجاد می شود

فرماندار چالوس گفت: در شهرستان به دنبال ایجاد سالن ورزشی و پارک ویژه بانوان هستیم که امیدواریم در صورت مساعدت متولیان امر این مهم محقق شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدناصر زندی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان، با تأکید بر ضرورت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست و بد سرپرست خانوار افزود: خوشبختانه اداره کل امور بانوان تاکنون اقدامات خوبی را به‌ویژه در حوزه تسهیلات و آموزش داشته که جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به آغاز بکار دبیرخانه‌های ستاد انتخابات در کشور گفت: با توجه به اهمیت موضوع، توقع ما از مدیران دستگاه‌های اجرایی این است که در ایجاد بستر مناسب و مقدمات برپایی انتخاباتی باشکوه، همکاری لازم را با متولیان امر داشته باشند.

زندی بابیان اینکه رفتار همه ما مسئولان باید به‌گونه‌ای باشد که سلامت انتخابات و بی‌طرفی ما حفظ شود تصریح کرد: مسئولان از اظهارنظر در خصوص کاندیداها و تبلیغات انتخاباتی به‌گونه‌ای که تداعی شود آن دستگاه قصد دخالت در انتخابات دارد جدا خودداری کنند، قطعاً مشاهده چنین رفتاری پذیرفتنی نیست و هر مسئولی بخواهد برای کاندیدایی تبلیغ کند از پست و مسئولیت خود کنار برود.

وی با تأکید بر اینکه مردم سرنوشت کشور را با انتخابی که انجام می‌دهند مشخص می‌کنند تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم حضور حداکثری مردم را در پای صندوق‌های رأی داشته باشیم رعایت قانون را در سرلوحه کار خود قرار دهیم. اگر مردم بدانند ما حرمت آن‌ها و رأیشان را نگاه می‌داریم قطعاً حضوری پرشوری را در انتخابات خواهند داشت.

زندی افزود: بر اساس قانون همه دستگاه‌های دولتی و حتی عمومی موظف هستند که امکانات خود را چه به لحاظ ماشین‌آلات و نیروی انسانی و امکانات دیگر در اختیار مجریان انتخابات قرار بدهند. به‌ویژه ماشین‌آلات کمک دار برای مناطق کوهستانی که این امر می‌طلبد دستگاه‌ها نسبت به سرویس این خودروها اقدام کنند.

فرماندار چالوس در ادامه با اشاره به برپایی برنامه‌های فرهنگی هنری، همایش‌ها و کلاسهای ویژه خانواده و بانوان در سطح شهرستان گفت: با توجه به موقعیت غرب استان و حضور مسافران و گردشگران و تعارض فرهنگی در این خصوص، آسیب‌پذیری در حوزه خانواده بیشتر است که ضرورت دارد کارهای بزرگ‌تری را در این راستا به اجرا درآوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.