هزینه تفریح در طبیعت سوادکوه در مازندران چقدر است؟+جدول

برای سفر کردن به طبیعت زیبای لفور و همسفر شدن با تورهای گردشگری به این مناطق باید از 73 تا 220 هزار تومان هزینه کرد.

شهرستان سوادکوه یکی از شهرستان‌های استان مازندران در شمال ایران است که در ناحیه البرز مرکزی و در مجاورت استان سمنان قرار گرفته؛ این شهرستان از سمت شمال به شهرستان قائمشهر، از جنوب به شهرستان فیروزکوه در استان تهران و شهرستان مهدی‌شهر در استان سمنان، از غرب به شهرستان بابل و از شرق به شهرستان ساری و ارتفاعات دودانگه و دهستان چاشم در شهرستان مهدی‌شهر محدود است.

منطقه جنگلی لفور نیز یکی از مناطق دیدنی شهرستان سوادکوه شمالی است که با داشتن چشمه‌سارها، رودها، نهرها و مناظر بی‌نظیر طبیعی، از بدیع‌ترین چشم‌اندازها برخوردار بوده و در زمان تعطیلات، سالانه گردشگران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند.

سد لفور یا همان سد البرز با ارتفاع ۷۲ متر در دهستان لفور بر روی تلاقی سه رودخانه کارسنگ رود و آذررود و اسکلیم رود در منطقه‌ای به نام دئوتک (محل تلاقی دو آب) احداث شده‌ است.

آبشار گزو نیز با ارتفاع تقریبی 75 متر در منطقه جنگلی، سرسبز و زیبای لفور مازندران در کنار امامزاده‌ای معروف قرار دارد که این آبشار بلندترین آبشار استان مازندران به شمار می‌آید.

برای سفر کردن به طبیعت زیبای لفور و همسفر شدن با تورهای گردشگری به این مناطق باید از 73 تا 220 هزار تومان هزینه کرد.

AndroidOnlineNewsImage (1) AndroidOnlineNewsImage (2) AndroidOnlineNewsImage (3) AndroidOnlineNewsImage (4)AndroidOnlineNewsImage (5)

منبع: اقتصاد نیوز

یک دیدگاه برای "هزینه تفریح در طبیعت سوادکوه در مازندران چقدر است؟+جدول"

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.