نانوایی ها ، در صدر تخلف تعزیراتی مازندران در طرح رمضان

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از رسیدگی به 769 فقره پرونده ویژه طرح نظارتی ماه رمضان در استان خبر داد و گفت که نانوایان با 34 پرونده ، بیشترین تعداد پرونده های تخلفاتی را به خود اختصاص داده اند.

مهدی عباسی روز شنبه عمده تخلفات نانوایان استان در محدوده زمانی 18 تا 28 خرداد را کم فروشی عنوان کرد.
وی گفت : قنادان و میوه و سبزی فروشان نیز هر کدام با 9 فقره و قصابان و مرغ و ماهی فروشان هر کدام با پنج فقره بعد از نانوایی ها بیشترین تعداد پرونده های تعزیراتی را داشتند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت : 710 فقره از مجموع 769 پرونده مختومه شده در تعزیرات حکومتی استان مربوط به کالا و خدمات ، 17 فقره مربوط به بهداشت و 42 پرونده مربوط به قاچاق بوده است .
وی ادامه داد : متخلفان در مجموع به دو میلیارد و 681 میلیون و 318 هزار ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.
عباسی عمده پرونده ها در ایام ماه رمضان را مرتبط با ارزاق مردم دانست و خاطرنشان کرد: تعزیرات حکومتی مازندران در صورت نیاز شعب سیار را سر صحنه می آورد و به پرنده ها و تخلفات به سرعت رسیدگی می کند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران بیشترین فعالیت نظارتی تعزیرات در طرح ماه رمضان را نظارت بر فعالیت واحدهای نانوایی و عرضه کالاهای پرمصرف مانند برنج، روغن، شکر، خرما، شیرینی و زولبیا بامیه، و میوه‌ ها عنوان کرد.
وی از مردم خواست تا در صورت مشاهده تخلف به ادارات شهرستانی در ساعات اداری مراجعه کنند یا با شماره 124 در هر ساعت از شبانه‌ روز تماس بگیرند و موضوع مورد تخلف را با تعزیرات در میان بگذارند.
منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.