مصدوم شدن 6 نفر در برخورد 2 خودرو پراید و سمند در بابل

سخنگوی اورژانس بابل، از مصدوم شدن 6 نفر بر اثر برخورد دو خودروی سواری پراید و سمند در جاده قدیم بابل به آمل در ناحیه “احمد چاله‌پی” بابل خبر داد.

مهدی غلامنیا روشن اظهار کرد: شامگاه سه‌شنبه تاریخ 22 فروردین‌، در ساعت 20 و 8 دقیقه گزارش مردمی با مرکز اورژانس بابل مبنی بر تصادف پراید و سمند در جاده قدیم بابل به آمل احمد چاله پی بابل گزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپچ اورژانس ۱۱۵ بابل تکنسین‌های پایگاه امین‌آباد را به محل حادثه اعزام کرد.

غلامنیا روشن با بیان اینکه تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در مدت زمان ۷ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند، عنوان کرد: این حادثه متأسفانه ۶ مصدوم داشت که راننده پراید و راننده سمند که به ترتیب ۳۱ و ۳۷ ساله بودند و پسر بچه ۸ ساله و کودک یک و نیم ساله به ترتیب سرنشین سمند و پراید  دچار دچار شکستگی‌های اعضای بدن شدند و زن ۲۳ ساله و دختر بچه ۵ ساله که سرنشین خودرو پراید بودند دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه شکم و سر و صورت و کتف شدند.

سخنگوی اورژانس بابل یادآور شد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از اقدامات پزشکی مصدومان حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.