مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا در ساری آغاز شد

هفتمین دوره رقابت‌های تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا (G11) دقایقی قبل با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، باشگاه مقاومت و شهدای مدافع حرم ساری از ایران، عمان، پاکستان، افغانستان و عراق در پنج وزن 54-، 63-، 72-، 82- و 82+‌‌‌‌‌ کیلوگرم به میزبانی هیأت تکواندو مازندران در سالن سیدرسول حسینی شهر ساری آغاز شد.

براساس برگزاری مراسم وزن‌کشی و قرعه‌کشی که روز گذشته در محل اسکان تیم‌ها انجام شد، گروه‌بندی و برنامه برگزاری مسابقات به شرح زیر است:

گروه اول: شهرداری ورامین، پلیس عراق، عمان و پاکستان

گروه دوم: شهدای مدافع حرم ساری، مقاومت، الکتریک عراق و آریانا افغانستان

برنامه رقابت‌ها در گروه اول:

شهرداری ورامین ـ پاکستان
عراق (پلیس) ـ عمان
شهرداری ورامین ـ عمان
پاکستان ـ عراق (پلیس)
شهرداری ورامین ـ عراق (پلیس)
عمان ـ پاکستان

برنامه رقابت‌ها در گروه دوم:

شهدای مدافع حرم ساری ـ افغانستان (آریانا)
باشگاه مقاومت ـ تیم عراق (الکتریک)
شهدای مدافع حرم ساری ـ عراق (الکتریک)
شهدای مدافع حرم ساری ـ باشگاه مقاومت
افغانستان (آریانا) ـ باشگاه مقاومت
عراق (الکتریک) ـ افغانستان (آریانا)

مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها امروز در دو نوبت صبح و عصر و دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال فردا(جمعه) پیگیری می‌شود.

تیم شهدای مدافع حرم ساری به عنوان نماینده استان مازندران در این پیکارها با ترکیب مهدی محمودی در وزن 54- کیلوگرم، کامران امانلو در وزن 63- کیلوگرم، امیررضا خلیلی و احسان امینی در وزن 72- کیلوگرم، عرفان حیدری در وزن 82- کیلوگرم، محمد خاکسار و حامد محمدی در وزن 82+ کیلوگرم و با سرمربیگری فیض‌الله نفجم و مربیگری روح‌الله دارایی، مهران فلاح و سعید قلی‌نژاد حضور پیدا می‌کند.

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.