معاون استاندار مازندران خبرداد:

متادون درمانی 40 هزار معتاد در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از متادون درمانی 40 هزار معتاد در استان خبرداد.

علیرضا یونسی در مراسم کلنگ زنی نخستین خانه محله در محله آسیب پذیر دباغ چال آمل با اشاره به اینکه برنامه های جامعی در حوزه پیشگیری و کاهش طلاق و اعتیاد در مازندران صورت گرفته است، تصریح کرد: این برنامه های با کارشناسی های صورت گرفته روند طلاق در استان را با کاهش مواجه کرده است.

وی از تدوین برنامه های جامع برای کاهش اعتیاد و مبارزه با موادمخدر در  مازندران بیان کرد: در این حوزه تلاش کردیم مصرف موادمخدر در مازندران که از سنتی به صنعتی گرایش یافته بود را تغییر داده و این روند را اصلاح کنیم.

یونسی عنوان کرد: سپس در این حوزه، متادون درمانی در مازندران اجرا می شود که 40 هزار معتاد در این بخش در مازندران درمان می شوند.

وی با بیان اینکه بدون هیچ تعارفی هر فردی که موادمخدر در مازندران دستگیر می شوند از آمادگی مجموعه استان مازندران، برای پذیرش معتادان برای درمان خبرداد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه طرح ساماندهی محلات آسیب پذیر در مازندران نهایی شده است و این محله ها کاملا از آلودگی پاک شده اند، اظهار کرد: مناطق آلوده مازندران ساماندهی شده است و دیگر در این مناطق مشکلی وجود ندارد.

نخستین فرهنگ‌سرا و خانه محله آمل که سومین خانه محله مازندران محسوب می‌شود در منطقه آسیب‌پذیر امت‌آباد کلنگ‌زنی شد.

این پروژه بزرگ که در سه طبقه طراحی شد در عرصه 320 متر مربع با مساحت زیربنا 540 متر مربع از سوی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری آمل ایجاد می‌شود.

خبرگزاری ایسنا منطقه مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.