فرمانده جدید انتظامی مازندران معارفه شد

فرمانده جدید انتظامی مازندران صبح امروز با حضور سردار اشتری در ساری معارفه شد.

مسعود جعفری نسب

به گزارش دریانیوز مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی مازندران صبح امروز با حضور سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار مازندران، اعضای مجلس خبرگان رهبری و مجمع نمایندگان استان، اعضای شورای تأمین، اداری، فرمانداران، شهرداران، اصناف و بازاریان و اصحاب رسانه استان در حسینیه آیت‌الله خامنه‌ای نیروی انتظامی مازندران برگزار شد.

سردار مسعود جعفری‌نسب فرمانده سابق انتظامی مازندران در این مراسم در سخنانی با اشاره به دستگیری 411 اراذل و اوباش طی 3 سال گذشته در استان گفت: اکنون در مازندران کسی از اراذل و اوباش جرأت عرض اندام نمی‌تواند کند و خوشبختانه 80 نقطه کوچک و بزرگ استان از مناطق آلوده پاکسازی شده است.

وی از کاهش 10 درصدی سرقت و افزایش 92 درصدی انواع کشفیات به موادمخدر در 3 ساله اخیر در استان خبر داد و گفت: 100 باند سرقت و دستگیری 3 هزار سارق و 6 هزار خرده‌فروش موادمخدر سبب تعالی امنیت اجتماعی در مازندران شده است.

فرمانده سابق انتظامی مازندران با اشاره به اینکه مازندران در 3 سال گذشته در مباحث قرآنی رتبه برتر کشور را در نیروی انتظامی کسب کرده است، گفت: ارتقای امنیت اجتماعی در مازندران نهادینه شده است.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات 3 ساله مسعود جعفری‌نسب سید محمود میرفیضی به سمت فرمانده جدید انتظامی مازندران معارفه شد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.