ساختمانی بدنام در ساری

ساختمان‌هایی در ساری که روی نام‌شان نظارت نمی‌شود

خبرگزاری فارس: ساختمان‌هایی در ساری که روی نام‌شان نظارت نمی‌شود

در کوچه و خیابان‌های شهر که گذر می‌کنیم، گاهاً ساختمان‌هایی را با اسامی ندیده و نشنیده می‌بینیم که اصلاً معلوم نیست این اسم‎ها یعنی چه؟!

یکی از مواردی که از سوی مسئولان شهری چندان به آن توجه نمی‌شود، نام‌گذاری ساختمان‌های آپارتمانی است.

اگر سازنده ساختمان اسمی واحد داشت، طبق شماره‌بندی خود، نام ساختمان را انتخاب می‌کند ولی اگر پیمانکار نامی برای ساختمان انتخاب نکرد، اعضای ساختمان به‌طور دلخواه یا مشورت جمعی هر اسمی را که دوست داشته باشند انتخاب می‌کنند.

در کوچه و خیابان‌های شهر که گذر می‌کنیم، گاهاً ساختمان‌هایی را با اسامی ندیده و نشنیده می‌بینیم که اصلاً معلوم نیست این اسم‎ها یعنی چه؟!

ساختمانی در یکی از مناطق ساری به‌نام «ایپک» نام‌گذاری شده، با یک سرچ در گوگل می‌توان پی برد که «ایپک» چه معنایی دارد.

 

 

ایپک اعضای خود را از بین صهیونیست‌ها ـ یهودیان و غیریهودیان ـ انتخاب می‌کند که در حمایت از اسرائیل و کانالیزه کردن سیاست خارجی آمریکا در راستای منافع این رژیم اتفاق نظر دارند، ایپک یک کنفرانس سالانه برگزار می‌کند و در آن به تعیین خط مشی کلی کمیته می‌پردازد که در بیشتر مواقع رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکی از سخنرانان مهم آن هستند، این کمیته اینک 85 هزار عضو دارد که 432 میلیون دلار بودجه آن را برای تقویت و توسعه بستر روابط اسرائیل و آمریکا صرف می‌کنند.

یا در نمونه‌ای دیگر از همین نام‌گذاری‌های ساختمان‌ها می‌توان به یک پیمانکار در قائم‌شهر که حدود 10 سال در آمریکا زندگی می‌کرد، اشاره کرد؛ او اکنون در این شهرستان مشغول به آپارتمان‌سازی است و نام آپارتمان‌های خود را «وگاس» که یکی از شهرهای آمریکاست، نهاده و هیچ‌کس هم نیست با این موارد برخورد یا نظارتی داشته باشد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.