ریزگردها بهانه است، حنیف پیشنهاد مالی بهتر دارد!

چندی پیش عنوان شد که حنیف عمران زاده به تیم نفت آبادان پیوسته است اما این بازیکن کماکان در تمرینات این تیم غایب است.

ریزگردها بهانه است، حنیف پیشنهاد مالی بهتر دارد!

سرمربی نفت سرانجام روز جمعه متوجه دلیل اصلی غیبت ها شد و گفت که حنیف روح حرفه ای ندارد و او را در اختیار باشگاه می گذارد.

ریزگردها بهانه است، حنیف پیشنهاد مالی بهتر دارد!حنیف عمران زاده که سال هاست با پیراهن استقلال در لیگ برتر حاضر می شود سرانجام در این فصل بخاطر عملکرد ضعیف در داربی پیشین، از سوی منصوریان در لیست مازاد قرار گرفت. با توجه به بالا رفتن سن این مدافع و عملکرد ضعیفش، در چند هفته ابتدایی هیچ پیشنهاد جدی و مناسبی برای او نیامد. تا اینکه نادر دست نشان سرمربی مازندرانی نفت آبادان سراغ این مدافع همشهری اش رفت و او را متقاعد ساخت که در لیگ شانزدهم پیراهن نفت آبادان را بر تن کند.

عمران زاده به همراه امین منوچهری و وحید طالب لو سه بازیکنی بودند که قرار شد توسط یک مدیر برنامه خاص به تیم نفت بروند. حنیف نخستین فرد در این جمع بود. او به آبادان رفت و با نفت قرارداد امضا کرد. اما زمانی که در آبادان حضور داشت با دیدن ریزگردها و هوای وحشتناک گرم این شهر به گونه ای پشیمان شد.

او پس از بازگشت به تهران در صحبت های خودمانی با یکی از خبرنگاران گفت:« حقیقتش وقتی به آبادان رفتم باورم نمی شد که در این گرما و وجود ریزگردها می شود در این شهر زندگی کرد. چه برسد به فوتبال و تمرین روزانه. خداد به داد ما برسد. » از صحبت های عمران زاده مشخص بود او در مورد نفت دچار تردید شده است. اما از آنجایی که هیچ پیشنهاد خوبی از تیم های لیگ برتری نداشت مجبور بود به آبادان برود. اما یکی از مدیربرنامه های شاغل در فوتبال ایران ناگهان دو پیشنهاد بسیار خوب برای او آورد. یکی مربوط به تیم دسته یکی خونه به خونه بابل بود که رقمش بسیار بالاتر از رقم آبادانی هاست و دیگری مربوط به تیم ماشین سازی تبریز می شد. همین دو پیشنهاد باعث شد که حنیف با گرفتن وکیل به فکر فسخ قراردادش با نفت آبادان بیافند.

ریزگردها بهانه است، حنیف پیشنهاد مالی بهتر دارد!

از سوی دیگر نادر دستنشان که تا روز جمعه سعی کرده بود در مورد غیبت های عمران زاده در اردوی اخیر تیم نفت در شهر سوادکوه مازندران حرفی نزدند،متوجه موضوع شد و سریعا با یکی از خبرگزاری های مصاحبه ای را انجام داد و این بازیکن را به گونه ای تهدید کرد.

حالا باید دید حنیف عمران زاده می تواند بدون دادن خسارت از نفت جدا شود و به پیشنهادات جدیدش پاسخ مثبت بدهد یا مجبور است بخاطر قانونی بودن قرارداد امضا شده، یک فصل را در گرمای آبادان بگذارند.

منبع: ورزش 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.