رقابت بیش از۱۸هزار داوطلب براي ۵۱۲ كرسي شورا در مازندران

دبیركميته اطلاع رساني ستاد انتخابات مازندران تعداد دقيق اعضاي شوراهاي اسلامي شهرهاي مازندران را دوهزار و ۲۳۱نفراعلام كرد.

احمد مظفری درباره روند انتخابات شورای شهر و روستا، اظهار داشت: در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود تعداد ۳۱۶ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۱۹۶ نفر به عنوان اعضای علی البدل برای ۵۸ شهر مازندران انتخاب خواهند شد.

وی تعداد اعضای اصلی شوراهای شهر آمل، بابل، ساری و قائمشهر را در انتخابات دوره پنجم شورا هر کدام ۹ نفر اعلام کرد و افزود: برای شوراهای شهر بابلسر، چالوس، تنکابن، نکا و بهشهر نیز هفت نفر به عنوان عضو اصلی انتخاب خواهند شد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران گفت:  برای ۴۹ شهر دیگر مازندران برا ی هر کدام ۵ نفر به عنوان عضو اصلی شورا انتخاب خواهند شد و برای ۵۸ شهر مازندران در مجموع ۳۱۶ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۱۹۶ نفر به عنوان اعضای علی البدل در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می شوند.

دبیر کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات مازندران ادامه داد : برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران ۱۸ هزار و ۲۸۶ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۲۳۱ نفر برای شوراهای شهری و ۱۶ هزار و ۵۵ نفر برای شوراهای روستایی به رقابت خواهند پرداخت.

منبع: ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.