اداره کل بدون منابع؛مدیرکل با انگیزه

خانم مدیرکل؛به مدیریت جهادی ادامه بده

اداره کلی که به گفته مدیر کل آن، منابع اعتباری برای آن در نظر گرفته نشده است با یک فرد با انگیزه و جهادی این روزها اقدامات بسیار خوبی در سطح استان مازندران اجرا می کند.

به گزارش دریانیوز، اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بدون منابع اعتباری برنامه‌های ویژه امور زنان را در سطح مازندران اجرا می‌کند.

مریم جمشیدی در دیدار نمایندگان امور بانوان و خانواده فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان با نماینده ولی‌فقیه در مازندران، هر چند به نوعی از اینکه اداره‌کل امور بانوان و خانواده استان منابع اعتباری ندارد یک سوال برای مخاطبان ایجاد کرد اما این را هم گفت که بدون منابع اعتباری هم می شود کار کرد .

وی در همین راستا اظهار داشته که اداره کل تحت مدیریتش منتظر منابع اعتباری نمی ماند و برنامه‌های ویژه امور زنان را در سطح مازندران اجرا می‌کند.

جمشیدی درباره اینکه چگونه برنامه ها و اهداف اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران انجام می شود اینگونه توضیح داد که برنامه‌های این اداره‌کل با تعامل دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود.

وی گفت که تحکیم بنیان خانواده، کاهش طلاق، کاهش آسیب‌های اجتماعی از سری برنامه‌هایی است که با برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر در سطح استان اجرا می‌شود.

جمشیدی تنها مدیرکل زن در مازندران است و برخی از کارشناسان تصور می کردند سهم زنان در حوزه مدیریتی در دولت تدبیر و امید بیش از یک زن در مازندران باشد که اینگونه نشد .

جمشیدی کار بسیار سختی در پیش رو دارد و تنها عاملی که باعث شده که یک تنه دل به دریا بزند و موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذرد توکل به خدا و انگیزه بسیار بالای اوست .

وی در مدتی که در این سمت حضور داشت توانست قدم های خوبی را برای بانوان و خانواده های مازندرانی بردارد . در همین رابطه وی توانست با دانشگاه علوم پزشکی، فنی و حرفه‌ای و ورزش و جوانان مازندران تفاهم‌نامه همکاری امضا کند.

جمشیدی و مجموعه کوچک همکاران وی تاکنون 900 کارگاه آموزشی ویژه بانوان در نقاط شهری و روستایی برگزار کردند.

مدیرکل بانوان به منظور توانمندسازی، رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی زنان توانست با همکاری صندوق کارآفرینی امید بالغ بر 6 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال زنان سرپرست‌خانوار اختصاص داده شود که یک گام بزرگ برای کاهش آسیب های اجتماعی بانوان مازندران است

امیدواریم مریم جمشیدی همچنان به مدیریت جهادی اش ادامه دهد چرا که به معنی واقعی کلمه بسیار سخت است با نوع نگاهی که فعالیت در جامعه بانوان وجود دارد کار کرد و خسته و دلگیر نشد . از  استاندار مازندران هم می خواهیم به این اداره کل بدون  منابع اعتباری !!!! توجه ویژه ای نماید چرا که نیمی از مازندرانی ها را بانوان تشکیل می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.