حکم قطعی برای شرور معروف به شاه مازندران

حکم قطعی برای شرور معروف به شاه مازندران صادر شد.
براساس این حکم قطعی، متهم پرونده به 16 سال حبس محکوم شده است.
اوایل بهمن ماه سال 94 در پی انتشار فیلمی ویدئویی از یکی از اراذل و اوباش شهرستان بابل که در آن، وی ضمن ربودن یکی از اوباش منطقه «گتاب» به ایجاد رعب و وحشت اقدام کرده بود، دادستان بابل این فرد را به اتهام محاربه و افساد فی‌الارض تحت تعقیب قضایی قرار داد.
این فرد که خود را به سبب مرتکب‌شدن جرایم مختلف و آزار و اذیت مردم، شاه منطقه معرفی می‌کرد، پس از انتشار این کلیپ متواری شد.
دادستان بابل در آن زمان در رابطه با جرایم این فرد گفت: او با ربودن یکی از اوباش منطقه جویبار با زدن قمه به وی اقدام به قدرت‌نمایی کرده است و با انتشار فیلم آن موجبات ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در منطقه را فراهم کرده است.
وی با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت در جامعه بیان کرد: پس از انتشار این کلیپ دادستانی بلافاصله وارد عمل شد و دستور جلب و ورود به مخفیگاه این فرد صادر شد.
مرادی همچنین گفت: این فرد یک ماه پیش از زندان آزاد شده است و پیش از این در زندان سیستان و بلوچستان به صورت تبعیدی بوده است و 6 سال حکم برایش صادر شده بود که با رضایت شاکی خصوصی از زندان آزاد شد.
دادستان بابل در ادامه افزود: متهم به اتهام محاربه و افساد فی‌الارض تحت تعقیب قضایی قرار دارد.
چند روز پس از این ماجرا بود که دادستان بابل از دستگیری این متهم خبر داد و گفت: با تلاش شبانه‌روزی ماموران نیروی انتطامی و دستگاه قضایی استان مازندران این فرد در 12 بهمن‌ماه 94 ساعت 3 صبح در یکی از روستاهای بابل در مخفیگاهش دستگیر شد و پرونده وی مورد رسیدگی قرار گرفت.
منبع: میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.