تامین کامل روشنایی محور کندوان

رئیس راه و شهرسازی چالوس گفت: روشنایی جاده کندوان به صورت کامل تامین شد.

222-113.jpg

زمان اکبرپور با اشاره به اینکه تعداد زیادی از چراغ‌های جاده کندوان دچار خاموشی بوده است، اظهار کرد: برخی از نقاط جاده کندوان در تاریکی مفرط بود که این امر مشکلاتی را در هنگام شب برای رانندگان ایجاد می‌کرد. طی چند روز گذشته تمامی روشنایی سوخته مسیر چالوس تا انتهای حوزه استحفاظی مازندران تعویض شد.

وی افزود: آب ناشی از باران در برخی نقاط مسیر جاده کندوان به علت نامناسب بودن شانه جاده، به جاده هدایت می‌شد. این امر علاوه بر ظاهر نامناسب، مشکلاتی را نیز برای رانندگان در هنگام تردد ایجاد می‌کرد.

رئیس راه و شهرسازی چالوس تصریح کرد: با کمک نیروهای راهداری و امکانات موجود برخی نقاط مشکل دار با انجام زیرسازی‌های لازم و سنگ ریزی ساماندهی شد و مسیر آبروها به درستی هدایت شد تا دیگر آب به روی آسفالت جریان نیابد.

اکبرپور ادامه داد: ساماندهی جاده مسیر کلاردشت از دیگر اقدامات انجام شده طی روزهای گذشته است. حدود 1.5 کیلومتر از این مسیرکه حادثه خیز بود با نصب گاردیل جدید مقاوم سازی شد. مسیر جاده کلاردشت دارای ناهمواری‌هایی بود که با کمک نیروهای راهداری هموار سازی شد تا رانندگان در هنگام تردد دچار مشکل نشوند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.