انتقاد امام جمعه ساری از واردات میوه

امام جمعه ساری گفت: در حالی میوه وارداتی وجود دارد که در داخل کشور تولیدات زیادی داریم که توجه نکردن به آن موجب می‌شود کشاورزان ضرر کنند.
به گزارش دریانیوز آیت‌الله «نورالله طبرسی» امروز در خطبه‌های نماز جمعه ساری با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفندماه دوبار تمدید زمان رأی‌گیری را ناشی از اشتیاق مردم به حضور در پای صندوق‌های رأی برشمرد و افزود: مشارکت بیش از 70 درصدی در استان مازندران نشان داد که مردم مازندران همواره به آرمان‌های خود و انقلاب وفادار هستند.
وی با بیان این‌که مردم با آگاهی و شناخت زمان در پای صندوق‌های رأی حضور یافتند، خاطرنشان کرد: انتخابات برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
طبرسی با تأکید بر این‌که مردم ایران از این انتخابات سربلند خارج شدند، گفت: هیچ زبان و بیانی قادر به تقدیر از حضور پرشور مردم نیست.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این‌که در زمان انتخابات شاهد بداخلاقی‌هایی بودیم که گاهاً نمی‌توان از آن گذشت کرد، تصریح کرد: تهمت‌هایی که زمان انتحابات زده شد تهمت و افتراست و گناه بزرگی به شمار می‌رود.
به گزارش ایسنا، خطیب جمعه ساری در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر این‌که کارگران و بازنشستگان کارگری در مازندران مشکلاتی برای دریافت حقوق و دستمزد خود دارند، افزود: بارها از مسئولان درخواست کردیم و بار دیگر درخواست می‌کنیم نسبت به برطرف کردن مشکلات این قشر در شب عید اقدام کنند.
طبرسی با اشاره به واردات میوه‌های خارجی به کشور نیز یادآور شد: در حالی میوه وارداتی وجود دارد که در داخل کشور تولیدات زیادی داریم که توجه نکردن به آن موجب می‌شود کشاورزان ضرر کنند.
وی هم‌چنین با تأکید بر ضرورت پیاده‌سازی سیره ائمه در جامعه تصریح کرد: بدون دیانت نمی‌توانیم در سیاست موفق باشیم و سیاست بدون دیانت الگوبرداری از روش‌های غربی است.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.