انتظار استاندار مازندران از سرمربی جدید تیم خونه به خونه

استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت حضور یک نماینده از استان در لیگ برتر فوتبال کشور ، گفت : انتظار ما این است که سرمربی جدید تیم خونه به خونه ، برای تحقق این خواسته مردم مازندران تلاش کند.

ربیع فلاح دوشنبه شب در مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) که به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی خونه به خونه مازندران در بابل برگزار شد ، افزود : با توجه به ظرفیتی که در تیم های فوتبال بویژه جوانان ورزشکار مازندرانی و از جمله تیم خونه به خونه سراغ دارم ، این خواسته قابل تحقق است.
وی گفت : تجربه ثابت کرده است که بخش خصوصی می تواند اقدامات خوبی در کشور انجام دهد و این موضوع در ابعاد عمرانی ، فرهنگی ، بهداشت و درمان و ورزشی تاکنون به اثبات رسیده است.
نماینده عالی دولت در مازندران افزود : مجموعه فرهنگی و ورزشی خونه به خونه مازندران هم از بخش خصوصی برای فعالیت ورزشی در استان ورود پیدا کرده است ، تاکنون بسیار موفق عمل کرده است.
وی گفت : امروزه بخش خصوصی می تواند موتور محرک کشور باشد و تمام فعالیت ها باید در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم شود.
استاندار مازندران به تنگنای مالی دولت تدبیر و امید با توجه به کاهش قیمت نفت و مجموعه مشکلات برجای مانده در کشور اشاره کرد و افزود : متاسفانه در سال گذشته قالب بودجه کشور صرف امورات جاری شد و کمتر از 30 درصد آن به طرح های عمرانی اختصاص یافت .
وی اظهار داشت : فعالیت برای بخش خصوصی باید به گونه ای باشد که برای مجموعه آنان سود آور باشد و برای تحقق این امر مدیران دولتی باید موانع پیش روی سرمایه گذاری را برطرف کنند.
فلاح همچنین از اقدامات خیرخواهانه موسسات مختلف فرهنگی و اجتماعی در استان از جمله مجموعه فرهنگی و ورزشی خونه به خونه مازندران قدردانی کرد و گفت : خوشبختانه این مجموعه توانست جوانان زیادی را به کار بگیرد که این یک اقدام بسیار ارزشمند است.
وی افزود : ایران اسلامی ما امروز یکی از امن ترین کشورها در منطقه است و این امنیت می تواند نقطه قوت برای سرمایه گذاری های کلان داخلی و خارجی باشد تا منشاء خیر برای کشور شود.
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران به همراه تیم نساجی در فصل گذشته لیگ دسته یک کشور به عنوان نماینده مازندران حضور داشت و تا اواخر اسفند 94 هم جایگاه دوم این مسابقات را در اختیار داشت .
با بروز اختلاف در نحوه اداره تیم و کناره گیری اکبر میثاقیان سرمربی مشهدی از ادامه فعالیت در آن ، خونه به خونه در سراشیبی سقوط قرار گرفت و در چند بازی آخر که فروردین و اردیبهشت برگزار شد به جایگاه پنجم رسید و از صعود به لیگ برتر باز ماند.
مدیران باشگاه خونه به خونه با آوردن علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی جدید برای تیم و به کارگیری علی کریمی به عنوان مشاور و جذب چندین بازیکن لیگ برتری قصد دارند تا این تیم را در فصل آینده به عنوان نماینده مازندران به لیگ برتر ببرند.
مازندرانی ها در حدود دو دهه گذشته همواره در فرستادن نماینده به لیگ برتر ناکام بودند و اکنون انتظار دارند تا یکی از دو تیم نساجی و خونه به خونه طلسم ورود به این لیگ را بشکنند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.