افزایش حجم ترافیک محور سوادکوه با یک‌طرفه‌شدن هراز و کندوان

کیوان یونسی با اشاره به پیش‌بینی بالای حجم ترافیک محور سوادکوه در تعطیلات روز‌های 12 و 13 فروردین‌ماه، گفت: یک‌طرفه‌شدن محور‌های هراز و کندوان در تعطیلات روز‌های 12 و 13 فروردین‌ماه باعث افزایش سنگینی حجم ترافیک محور سوادکوه می‌شود.

وی از ترافیک سنگین محور سوادکوه از عبور جمشید‌آباد تا شهر زیراب و درون‌شهر پل‌سفید در ایام ترافیک خبر داد و افزود: یک‌طرفه‌شدن محور‌های دیگر مازندران باعث افزایش ترافیک بومی شهرستان می‌شود.

فرمانده پلیس راهور شهرستان سوادکوه خواستار توجه لازم مسافران به قوانین راهنمایی و رانندگی شد و با اشاره به عرض اندک در برخی معابر شهرستان سوادکوه، خاطر‌نشان کرد: همکاری کامل با پلیس، افزایش سعه‌صدر، پرهیز از سبقت‌ و سرعت غیر‌مجاز و دوری از تجاوز به چپ خطوط قرمز پلیس مطرح است که عدم رعایت آن توسط رانندگان با برخورد پلیس مواجه می‌شود.

این مسؤول از سنگینی ترافیک محور سوادکوه در تعطیلات نوروز اشاره کرد و با اشاره به مدیریت‌های مختلف و یک‌طرفه‌کردن متوالی محور برای تخلیه بار‌ترافیکی، افزود: در تعطیلات چند‌روز گذشته تصادف خاصی در حوزه فعالیت پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سوادکوه نداشتیم و تعریض محور سوادکوه تاثیر قابل‌توجهی در کاهش ترافیک محور سوادکوه از جوارم تا شیر‌گاه داشت.

یونسی گفت: همکارانم در تعطیلات نوروزی، مدت کمتری در کنار خانواده‌های خود هستند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.