ارسال 195 مقاله به همایش ملی میکروبیولوژی کاربردی ایران در بابلسر

دبیر سومین همایش ملی میکروبیولوژی کاربردی ایران گفت:195 مقاله به دبیرخانه سومین همایش ملی میکروبیولوژی کاربردی ایران در دانشگاه مازندران واقع در بابلسرارسال شد.

دکتر مجتبی محسنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد 150 مقاله طی بررسی و داوری های انجام شده پذیرفته شد که 20 مقاله به صورت سخنرانی در روز همایش ارائه می شود و بقیه به صورت پوستر خواهد بود.
وی میکروبیولوژی صنعتی و فناوری‌های نوین، میکروبیولوژی غذایی و پروبیوتیک‌ها، میکروبیولوژی پزشکی، دارو و سلامت، میکروبیولوژی در کشاورزی و منابع طبیعی، میکروبیولوژی دریا، آبزیان و شیلات، میکروبیولوژی آب و پساب، بیوتکنولوژی میکروبی و نانوبیوتکنولوژی، میکروبیولوژی و تولید محصولات طبیعی و مصنوعی، میکروبیولوژی محیطی، تنوع زیستی و اکولوژی میکروارگانیسم‌ها را از محورهای همایش برشمرد.
وی همچنین درباره برگزاری کارگاه های آموزشی در حاشیه این همایش نیز گفت: آنالیز نتایج زیستی با نرم افزار SPSS و تفسیر آنها، حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراع و نیز مقدمه ای بر بیوانفورماتیک و رسم درخت فیلوژنی همزمان با روز همایش برگزار خواهد شد.
وی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، انجمن میکروب شناسی ایران، انجمن علوم و فناوری های میکروبی ایران، سیویلیکا مرجع دانش، کنفرانس یاب، انجمن زیست شناسی ایران، دانشگاه مازندران، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، شهرداری و شورای اسلامی شهر بابلسر، دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن و دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران را از حامیان سومین همایش ملی میکروبیولوژی کاربردی ایران خواند.
سومین همایش ملی میکروبیولوژی کاربردی ایران سوم خرداد ماه جاری در دانشگاه مازندران واقع در بابلسر برگزار می شود.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.