برای نخستین بار در کشور

اجرای طرح یکسان سازی ستادهای انتخاباتی کاندیداها در نوشهر

فرماندار نوشهر گفت: برای نخستین بار در کل کشور، ستادهای انتخاباتی در اين شهرستان یکسان سازی می‌شود.

علی شادمان با اشاره به در پيش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و آماده بودن این شهرستان جهت برگزاری انتخابات با شكوه با حضور گسترده مردم اظهار کرد: به منظور جلوگیری از هزينه هاي گزاف برخی کاندیداها جهت اجاره ستاد انتخابات، طرح ساماندهی ستادهای انتخاباتی در اين شهرستان اجرا می‌شود.

وی با بيان اينكه اين طرح تاكنون در كشور سابقه نداشته است و براي نخستين بار انجام مي شود افزود: در این راستا غرفه‌های مشخصی به تعداد كانديداها در فضايي مناسب آماده سازی شده‌ و از همه کاندیداها درخواست می‌شود که در این غرفه ها به تبلیغات خود بپردازند.

فرماندار نوشهر تصریح کرد: اگر کاندیدایی به صورت جداگانه اقدام به اجاره مغازه جهت ایجاد ستاد کند هزینه‌ای که صرف اجاره می‌شود بسیار زیاد است و اطلاع رسانی لازم به مردم صورت مي‌گيرد که این هزینه بعدها و زماني كه كانديداي مورد نظر به شوراي شهر راه يافت به طور حتم از جیب مردم  و جبران می‌شود و باید در این زمینه اطلاع داشته باشند تا با آگاهی به کاندیداها رای دهند.

شادمان تاکید کرد: طرح ساماندهی ستادهای انتخاباتی کمک می‌کند تا جلوی بسیاری از هزینه هاي اضافه گرفته شود و همه کاندیداها بصورت یکسان از داشتن مکان بهره مند شوند.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون از مجموع ۹۰ کاندیدای سه شهر نوشهر،پول و کجور ۷ نفر انصراف دادند.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.